Toplantı Odası Ses Yalıtımı

AnasayfaToplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı odası ve benzeri çalışma ortamlarında yüksek ses ve gürültü iletişimi zorlaştırdığı gibi çalışmarın verimini düşürmektedir. Ayrıca gelişmiş kentlerin komplek dizaynı ve şehir yoğunluğu çevreden gelen gürültü kirlilğiniartırmakta ve çalışanlarınızın iş kalitesinide etkilemekte.

Dolayısıyla bu durum doğrudan verimi az ve ya verimsiz ürünler ortaya konmasına neden olabilmektedir. Gökçe Akustik ses yalıtım ve izolasyon ürünlerimizle bu sorunu kökünden ortadan kaldırabilirsiniz. Ortamdaki sesin ölçeği ne olursa olsun o ortamda gürültü kirliliğini sıfıra indirecek çeşitli ürünlerimizle ile iş yeri ve ofislerinizde  daha verimli bir ortam sağlıyoruz. Akustik Kumaş, Akustik Sünger ve zemin ses yalıtım malzemeleriyle daha yüksek performansta ses izolasyonu sağlandığı görülmektedir. Akustik panel çeşitlerimizle, ses yalıtım sünger çeşitlerimiz ve yanmaz özellikte süngerlerimizle sorunlarınıza en uygun çözümlerimizle sizde başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Açık alan Ofis, ofis odaları, toplantı salonları ve benzeri mekanlarda tavan,duvar ve zemin ses yalıtım projeleri gerçekleştirliyoruz. Panel Ses Yalıtımı ile çalışma alanlarınızda eko, yankı ve benzeri ses sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Rahatsız edici gürültülerden ofis ses yalıtım uygulamalarımız ile sizde kurulabilirsiniz.