Stüdyo Ses Yalıtımı

AnasayfaStüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo ses yalıtımı özellikle yayın işlemleri ile uğraşan sektörlerde birbirine oldukça yakın durumda bulunan stüdyolarda aynı anda farklı çekimler yapabilmesi için sıklıkla kullanılmaktadır. Aynı vakitlerde gerçekleşen çekimler sırasında ortaya çıkan yüksek seslerin diğer çekim yapan alanı etkilememesi amacıyla yalıtım yapılması zorunludur. Aksi takdirde tek seferde yalnızca bir çekim yapılabilir, bu durum da yayıncılık sektörünü sekteye uğratır.

Duvarlar gerekli malzemeler ile ses geçirmez hale getirilmek zorundadır. Bir diğer önemli nokta ise ses yalıtımı çok iyi düzeyde yapılmış olan bir kayıt odası oluşturmaktır. Bu yapılanlar ile birlikte farklı stüdyolarda aynı anda kayıt yapabilme imkanı garanti altına alınmış olur.

Aksa Akustik Eskişehir Ses Yalıtımı firması uzun yıllardır yer aldığı sektörde ses yalıtımda büyük oranda kendi üretimi olan malzemeler ile birlikte kullandığı uzman ekiplerle birlikte çıkarttığı işlerle dikkat çekmektedir. Profesyonel ekipler aldıkları eğitim ile mükemmel akustik düzenlemelere imza atarak ses giriş çıkışlarındaki tüm önlemleri alarak birçok stüdyonun aynı anda kullanılabilir olmasına imkan tanırlar.