Duvar Ses Yalıtımı

AnasayfaDuvar Ses Yalıtımı

Duvar Ses Yalıtımı

Duvar ses yalıtımı, son zamanlarda yapılan inşaatların çoğunda yeteri kadar ses yalıtımı yapılmamaktadır. Kullanılan malzemelerin kalitesiz olmasından veya kullanılan malzemelerin ses yalıtımı özelliğine sahip olmamasından dolayı komşu sesleri evlerin içerisine kadar girer. Bu da sıkıcı zamanların yaşanmasına neden olur.

Ortak komşu duvar yankı yalıtımı ve ses izolasyonu yapılarak yukarıda bahsettiğimiz sorunu ortadan kaldırmak mümkündür. Aksa Akustik olarak bu konuda müşterilerimize en iyi malzemeleri kullanarak en iyi çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Piyasanın en uygun fiyatlarıyla hizmet sunduğumuz firmamızda, çözüm için bize gelen müşterilerimizin oturum alanlarında öncelikle bir incelemede bulunuyor daha sonra ise ortak komşu duvarlarına epdm ses bariyeri ve bondex süngerpanlar kullanarak gelen sesleri en az seviyeye indiriyoruz.

Rahatsız edici sesler arasında yer alan komşu sesleri; çocuklu ailelerde özellikle büyük sorunlara neden olmaktadır. Bebekler uyurken aniden gelen sesle irkilen bebekler ve bu uyanmadan sonra ebeveynine çektirdiği çile… Tüm bunların önüne geçmek için hazırlanan akustik paneller sayesinde artık bu gibi sesleri duymak zorunda kalmazsınız. Artırılmış ses yutuculuk değerlerine sahip, esnek ve hafif yapıya sahip ve kendinden yapışkan akustik panellerle kısa sürede komşu evlerinden gelen seslerden kurtulabilirsiniz.