Basotect Special Sünger

AnasayfaBasotect Special Sünger

Basotect Special Sünger

Basotect special sünger, akustik özellikleriyle tercih edilen ve ses absorbe özelliği ile bilinen nasotect special Sünger ürünleri, Alman teknolojisinin bir ürünüdür. Yanmayan ve akmayan özellikleriyle oldukça sağlıklı olan bu ürünler, kimyasal özellik taşımaz. Bu nedenle, zararlı parazit veya kimyasal atık gibi içeriklere sahip değildir. Özel pramit yapısı sayesinde, sesi en iyi şekilde tutar ve izole eder. Ses kaydı yapılan stüdyolarda, makine sesi fazla olan imalathanelerde ve yankıyı engellemek için anfi tiyatrolarda, bu ürün sıkça kullanılmaktadır.

Zehirli her hangi bir içeriğe sahip olmayan bu paneller, tutuşma özelliği olmayan bir üründür. Bu nedenle tercih edilen akustik bir üründür. Basotect special sünger ürünleri, yapı dünyasının en çok tercih ettiği ürünler içerisinde yer alır. Anti bakteriyel özellik taşıdığı için oldukça sağlıklı olan bu ürünler, yumurta, pramit ve labirent yüzey özelliği ile, sesi en iyi şekilde tutmaktadır. Özel yapısıyla, akustik tasarım gerektiren bir çok mekanda, oldukça başarılı sonuçlar vermiştir. 100mm’ye 100 mm, 50 mm’ye 100 mm ve 50 mm’ye 125 mm ebatlarda satışa sunulmaktadır.

Büyük salonlarda ve kongre merkezlerinde, sunucunun sesinin yankılanması, orada bulunan misafirlerin hiç bir şey anlamamasına neden olacaktır. Aynı şekilde, sanayi dükkanlarında, yüksek ses çıkaran makineler, komşuları rahatsız edebilir. Radyo ve televizyon stüdyoları da, dışarıdan ses almaması gerekir. Bütün bu mekanlar için Basotect Special Sünger ürünleri, en iyi şekilde ses izolasyonu sağlamaktadır