Basotect Labirent Sünger

AnasayfaBasotect Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger

Basotect labirent sünger, akustik sünger ailesinde basotect labirent sünger modeli labirent şeklindeki yapısı ile mukavemeti yüksek bir ses yalıtım olanağı sunmaktadır. Melamin köpüğünden üretilen malzeme antibakteriyel özelliğiyle başta hastaneler için uygun olan ses yalıtım malzemesi olmak üzere hastane ortamında sıklıkla tercih edilmektedir. Beyaz ve gri olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan basotect labirent sünger yumurta tipi, piramit tipi ve special tipi model seçenekleriyle de müşteri ihtiyaçlarına hitap edebilmektedir.

Üst düzey ses emiş özelliğinin yanı sıra uygulanan mekanda akustik düzenleme de sağlayan ses yalıtım malzemesi uygulanan ortamın yankı ve eko gibi ses problemlerini en aza indirmektedir. Uygulama ortamında bulunanların ses seviyeleri karmaşıklığa meyil vermeden anlaşılma olanağı sunan malzeme dış seslerin de iç mekana geçişini engelleyebilmektedir.

Termosit polimer ürünü ile yapılmış esnek ve açık hücreli bir köpük modeli olan basotect labirent sünger kolay uygulanabilir özelliktedir. Yanmazlık özelliği de kazandırılan ses yalıtım malzemesi uygulama alanında olası yangına karşı set görevi üstlenerek yangın hızını kesecektir. Düşük kapasitede ağırlığı ile ekstra yük binmeden hastane, müzik odaları, jeneratör ve hidrofor odaları gibi pek çok alana uygulaması rahatlıkla yapılabilmektedir. Kullanışlı yapısı itibariyle daha pek çok avantajı bulunan basotect labirent süngerler hijyen açısından da tercih edilebilecek ses yalıtım malzemeleri arasında yerini alacaktır. Kolay temizlenebilir özelliği özellikle hastaneler açısından hijyen sağlanmasına önemli derecede katkı sağlayacaktır.