Bariyerli Süngerpan

AnasayfaBariyerli Süngerpan

Bariyerli Süngerpan

Bariyerli süngerpan, iki süngerpan arasına lamine edilmiş ses bariyeri ile oluşan bir ses yalıtım malzemedir. İki süngerpan arasına lamine edilen ses bariyeri yardımcı malzeme görevi görmektedir. Fabrikamız tarafından yapılan testlerde bariyerli süngerpan 35 dB ses yalıtım değerlerine ulaşmıştır.Tabiki kalınlık ve DNS arttıkça ses yalıtım iletkenliği dahada artmaktadır.2017 yılının ses yalıtımda en fazla tercih edilen malzemesi ünvanınada sahip bir ses izolasyon malzemedir.

Bariyerli süngerpan olarak isimlendirilen bu malzeme farklı firmalar tarafından farklı isimlerdede satılmaktadır.Ürünümüz kesinlikle avrupa malzemesi olup bütün testlerden başarıyla geçmiştir.

Atık süngerler ver kırpıntı haline gelmiş süngerlerle oluşan bir izolasyon malzemesidir. Bu atık ve kırpıntı halindeki ham madde preslenerek bondex sünger haline gelmektedir. 100 Dns, 150 Dns, 180 Dns yoğunluklarla stoklarımızdaki yerlerini almaktadır. Yoğunluk arttıkça ses yalıtım yapabilme seviyesinde bir o kadar artmaktadır. Ağır ses bariyeri ile birleşen bariyerli süngerpan %80’lere kadar ses yalıtım özelliği sunmaktadır.