Akustik Halı

AnasayfaAkustik Halı

Akustik Halı

Kauçuk tabanı sayesinde titreşim ve vibrasyon emici üründür. Kaymaz özellikte akustik yalıtım sağlamaktadır. Zemine serebileceğiniz en iyi ses yalıtım malzemesinden biridir. Tamiratı kolay. Mikrop ve mantar üretmezdik sertifikası. Yapılan araştırmalara göre günümüz ofislerinde kontrolsüz gürültü, çalışanların verimini düşürmektedir. Bu gürültünün en önemli kaynaklarından biri de ayak sesidir. Akustik halı farklı renk seçenekleri ile her mekana uyum sağlayabilen ve dekoratif bir zemin ses yalıtım malzemesidir. Tabanında kauçuk bulunmaktadır. Bu sayede zeminde kaymadan durabilmektedir.

Dayanıklı akustik karo halılar özellikleri sesi yutmasıdır.Yapılan araştırmalara göre günümüz ofislerinde kontolsüz gürültü, çalışanların verimini düşürmektedir.Bu gürültünün en önemli kaynaklarından biri de ayak sesidir. Akustik halılar cushion back sistemi sayesinde bu seslere 32 dB’e kadar dayanıklıdır. Böylece karo halıyla kaplanan ofislerde iş veriminin artacağı söylenebilir.

Akustik karo halı ve karo halı diye bilinirler. Yapılan araştırmalara göre günümüz ofislerinde kontrolsüz gürültü, çalışanların verimini düşürmektedir.Bu gürültünün en önemli kaynaklarından biri de ayak sesidir. Akustik halılar cushion back sistemi sayesinde bu seslere 32 dB’e kadar dayanıklıdır.